Kurs na Żurawia Samojezdnego

Zdobądź trzy uprawnienia w cenie jednego!
Nikt nie lubi przepłacać, dlatego wybierz mądrze i zapisz się na kurs żurawia samojezdnego, w rezultacie uzyskasz kwalifikacje nie tylko do obsługi dźwigu samojezdnego, ale również będziesz mógł zostać operatorem HDS (hydrauliczny dźwig samochodowy) oraz żurawia słupowego.

Jak inne firmy, wprowadzają swojego klienta w błąd?

Otóż wszelkie informacje, że jest to promocja, czy też rabat nie są prawdziwe. Musisz wiedzieć, że robiąc uprawnienia na żurawie samojezdne zawsze dostaniesz kwalifikacje na HDS oraz żurawia słupowego. Jest to uregulowane poprzez UDT (Urząd Dozoru Technicznego).

Uwaga! Ten system nie działa jednak odwrotnie – jeśli zrobisz szkolenie na HDS nie uzyskasz kwalifikacji operatora żurawia słupowego i żurawia samojezdnego.

W Naszej ocenie, zdecydowanie lepszym pomysłem jest zrobić kurs na Żurawia Samojezdnego. Zwyczajnie pozwoli to na zwiększenie Twoich możliwości na rynku pracy, jak również może mieć to realny wpływ na Twoje zarobki. Pracownik z większą liczbą uprawnień jest cenniejszy dla pracodawcy.

Jesteś gotowy na nowe wyzwania w branży budowlanej i przemysłowej? Wybierz mądrze i zostań operatorem trzech maszyn jednocześnie.

szkolenia dźwigi samojezdne

Zarobki operatora żurawia samojezdnego

Zastanawiasz się ile zarabia operator żurawia?  

Dokładne zarobki operatorów żurawi samojezdnych w Polsce mogą się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak doświadczenie zawodowe, umiejętności, rodzaj wykonywanej pracy, wielkość firmy czy konkretna lokalizacja. Zarobki mogą także różnić się w zależności od specyfiki pracy (np. czy jest to praca stała czy sezonowa).

  • zarobki operatora żurawia samojezdnego w Polsce

Według dostępnych danych, średnie wynagrodzenie operatora żurawia samojezdnego w Polsce oscyluje między 4600 zł a 8200 zł brutto miesięcznie. Jednakże warto zaznaczyć, że te kwoty mogą być wyższe w większych miastach oraz województwach o większym rozwoju przemysłowym, takich jak Małopolskie, Mazowieckie, Śląskie czy Wielkopolskie.

  • zarobki operatora żurawia samojezdnego za granicą:

Zastanawiasz się, jak więcej zarabiać? Polskie wynagrodzenie Cię nie satysfakcjonuje?

To przecież oczywiste, najniższa krajowa w Polsce jest słabym zarobkiem, dlatego dzięki szkoleniom UDT jesteś w stanie zarabiać więcej zarówno w Polsce jak i za granicą.

Zarobki operatora dźwigu za granicą różnią się w zależności od kraju w którym zamierzamy pracować. W najpopularniejszych kierunkach:

  • Niemcy: około 2500 € do 4000 € brutto miesięcznie.
  • Wielka Brytania (UK) około 2000 £ a 3500 £ brutto miesięcznie.
  • Francja: około 2000 € do 3500 € brutto miesięcznie.
  • Norwegia: około 40 000 NOK do 50 000 NOK miesięcznie, co odpowiada około 4000 € do 5000 € brutto.
  • Szwajcaria: około 5000 CHF do 8000 CHF miesięcznie. W tym kraju wynagrodzenie dla operatora żurawia samojezdnego jest stosunkowo wysokie, bo średnio przeliczając wynosi od 22 do aż 36 tysięcy złotych.

Pamiętaj: powyższe kwoty mają charakter szacunkowy.

30-story office tower (2018-2019)

kurs żuraw samojezdny

30-story office tower (2018-2019)

Uprawnienia na żurawia samojezdnego

żuraw samojezdny liebherr

 Aby uzyskać uprawnienia na żurawia samojezdnego koniecznym jest zdanie egzaminu państwowego przed komisją UDT (Urzędu Dozoru Technicznego).
Zapisz się do Nas, by uzyskać niezbędną wiedzę.

Szkolenie obejmuje:

Teorie i praktykę z obsługi żurawia.
Kurs rozpoczyna się zajęciami teoretycznymi, abyś mógł zapoznać się z budową dźwigu, zasadami bezpieczeństwa, kontrolami urządzenia czy też procedurami awaryjnymi.
Kolejno przechodzimy do zajęć praktycznych, gdzie pod okiem wykwalifikowanego instruktora przekładamy teorie na praktykę i uczymy Cię obsługi tej maszyny.

Jednym z kluczowych elementów szkolenia, jest zapoznanie się z zasadami bezpiecznej pracy na żurawiu samojezdnym. Omawiamy tutaj tematy takie jak zagrożenia, procedury ratunkowe, stosowanie odpowiednich środków ochrony osobistej, jak również praktyki bezpiecznej pracy. Bezpieczeństwo jest o tyle ważną kwestią, gdyż jest to praca zespołowa. Jako operator musisz uważać na siebie, ale także na innych pracowników budowy czy zakładu przemysłowego.

Obsługa techniczna maszyn i urządzeń to nauka obsługi wszystkich głównych funkcji żurawia. Zawiera się w tym obsługa mechanizmów podnoszenia i opuszczania ładunku, prowadzenia pojazdu, stabilizacji, sterowania oraz konserwacji urządzenia. Mówiąc konserwacji mamy na myśli podstawowe czynności należące do operatora maszyny. Kurs na konserwatora urządzenia UDT jest osobną kwalifikacją.

Podczas szkolenia omawiane są również obowiązujące przepisy i regulacje dotyczące obsługi żurawi samojezdnych, a także ogólne przepisy Urzędu Dozoru Technicznego.

Oczywiście zagadnień, które dotyczą szkolenia jest o wiele więcej, przedstawiliśmy tu najważniejsze aspekty Naszego szkolenia.
Jeśli chcesz zdobyć uprawnienia na żurawia samojezdnego, zapisz się do Nas, a my Ci w tym pomożemy.

Kwalifikacje UDT

Szkolenie na Żurawia Samojezdnego to tylko część procesu, jaką musisz przejść, by uzyskać kwalifikacje UDT.
Zdobyta wiedza teoretyczne i praktyczna musi zostać sprawdzona. Powołuje się do tego komisję państwową, która przeprowadza najpierw egzamin teoretyczny. Egzamin pisemny składa się z 15 losowych pytań, a do Jego zaliczenia należy poprawnie odpowiedzieć na 11 z nich. Praktyczna część egzaminu polega na wykonaniu zadań operatorskich na dźwigu samojezdnym o które poprosi egzaminator. Musi on sprawdzić czy realnie potrafisz obsługiwać maszynę.

 My jako firma zapewniamy całą organizacje egzaminu. Twoim zadaniem jest jedynie przyjść i go zaliczyć, dzięki czemu otrzymasz kwalifikacje UDT.

Industrial Park construction (2019-2020)

szkolenie na dźwig samojezdny

FAQ - czyli najczęstsze pytania

  • Ukończone 18 lat
  • Ważne badania lekarskie
  • Wykształcenie co najmniej podstawowe

Tak długo, aż zczaisz 😉

Ilość godzin zajęć teoretycznych, jak i praktycznych dostosowujemy indywidualnie do potrzeb Naszych klientów – czas nie może być ograniczeniem jakości szkolenia.

Szkolenie jest zakończone egzaminem państwowym, po którego zaliczeniu otrzymuje się kwalifikacje UDT (Urzędu Dozoru Technicznego)

Nasz instruktor jest wieloletnim praktykiem zawodowym, który do dnia dzisiejszego wykonuje prace operatorskie na różnych budowach, dzięki czemu przekazuje nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również swoje realne doświadczenie. Instruktor posiada również kwalifikacje UDT na wszystkie sprzęty z których odbywa się szkolenie

Aby zapisać się na szkolenie, wystarczy, że do Nas zadzwonisz i wspólnie wybierzemy termin zajęć, który najbardziej Ci odpowiada.

Potrzebujesz jedynie Swojego dowodu osobistego, byś mógł wypełnić kartę zgłoszeń, a wszystkie inne materiały potrzebne do przeprowadzenia szkolenia dostajesz od Nas na miejscu.

Nasze biuro mieści się na rynku w Starym Sączu, dzięki czemu bez problemu znajdziesz miejsce parkingowe dla siebie.

Tak, zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was czynnie pracuje, bądź się uczy, dlatego Nasze szkolenia odbywają się również w weekendy.

Dla kogo kurs operatora żurawia samojezdnego?

Kurs operatora żurawia samojezdnego jest adresowany dla każdego rodzaju grup społecznych i nie ważne czy ukończyłeś szkołę zawodową czy masz tytuł magistra, jeśli tylko chcesz się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje zawodowe jest on dla Ciebie. Nie czekaj na ostatnią chwilę, jak to mówią „papier nigdy nie zginie”. Zapisz się u Nas na kurs operatora żurawia samojezdnego i zyskaj dodatkowe uprawnienia, które dadzą Ci komfort poszerzenia swoich możliwości zawodowych, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Pamiętaj, kwalifikacje UDT są respektowane w całej Unii Europejskiej.

instruktor żuraw samojezdny