Kurs Hakowy Sygnalista

Kurs Hakowy Sygnalista ma na celu przygotowanie Cię do pracy z urządzeniami dźwignicowymi oraz współpracownikami.
Podczas trwania szkolenia zdobywasz wiedzę o budowie urządzeń dźwignicowych oraz o budowie zawiesi i osprzętów pomocniczych tzw. osprzętów specjalistycznych.
Będziesz poznawał takie zagadnienia jak DOR/WLL zawiesi, jak podczepiać prawidłowo ładunki oraz odpowiednio dobierać osprzęt do podnoszonego ładunku.

kurs hakowy-sygnalista

Uprawnienia hakowego sygnalisty

Jeśli chcesz uzyskać uprawnienia hakowego sygnalisty – zapraszamy na Nasz kurs.
Podczas szkolenia zdobędziesz niezbędną wiedzę pozwalającą na współpracę z operatorami, jak również dowiesz się, jak prawidłowo podczepiać ładunki do urządzeń dźwignicowych.
Kurs hakowego sygnalisty ma na celu przede wszystkim zapoznać Cię z bezpieczną pracą na budowie, zasadami bhp i prawidłową komunikacją z współpracownikami.
Uprawnienia hakowego sygnalisty są przyznawane po przebytym szkoleniu pod warunkiem zakończenia go pozytywnym wynikiem egzaminu końcowego.

szkolenie hakowy-sygnalista

Kurs hakowy sygnalista - ile trwa?

szkolenie żuraw wieżowy

Szkolenie hakowego sygnalisty składa się z:

  • zajęć teoretycznych: tutaj zapoznajesz się z całą niezbędną teorią do bezpiecznego transportowania ładunków.
  • zajęć praktycznych: Zdobytą już wiedzę teoretyczną nauczysz się stosować w praktyce, podczas zajęć na wyspecjalizowanym sprzęcie. 
  • Egzamin końcowy – po przebytym szkoleniu, będziesz musiał zaliczyć egzamin wewnętrzny w formie pisemnej. Po Jego zaliczeniu otrzymasz stosowny certyfikat.

Całość szkolenia trwa łącznie 8 godzin.

Szkolenie dedykowane jest zarówno dla osób prywatnych, jak i firm.

FAQ - czyli najczęstsze pytania

  • Ukończone 18 lat
  • Ważne badania lekarskie
  • Wykształcenie co najmniej podstawowe

Tak długo, aż zczaisz 😉

Ilość godzin zajęć teoretycznych, jak i praktycznych dostosowujemy indywidualnie do potrzeb Naszych klientów – czas nie może być ograniczeniem jakości szkolenia.

Szkolenie jest zakończone egzaminem państwowym, po którego zaliczeniu otrzymuje się kwalifikacje UDT (Urzędu Dozoru Technicznego)

Nasz instruktor jest wieloletnim praktykiem zawodowym, który do dnia dzisiejszego wykonuje prace operatorskie na różnych budowach, dzięki czemu przekazuje nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również swoje realne doświadczenie. Instruktor posiada również kwalifikacje UDT na wszystkie sprzęty z których odbywa się szkolenie

Aby zapisać się na szkolenie, wystarczy, że do Nas zadzwonisz i wspólnie wybierzemy termin zajęć, który najbardziej Ci odpowiada.

Potrzebujesz jedynie Swojego dowodu osobistego, byś mógł wypełnić kartę zgłoszeń, a wszystkie inne materiały potrzebne do przeprowadzenia szkolenia dostajesz od Nas na miejscu.

Nasze biuro mieści się na rynku w Starym Sączu, dzięki czemu bez problemu znajdziesz miejsce parkingowe dla siebie.

Tak, zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was czynnie pracuje, bądź się uczy, dlatego Nasze szkolenia odbywają się również w weekendy.