Kurs na Ładowarkę Teleskopową

Kurs na Ładowarkę Teleskopową będzie dobrą inwestycją do poszerzenia Twoich kwalifikacji zawodowych. Dzięki temu, że Ładowarka Teleskopowa (zwana potocznie jako Manitou) jest popularna w wielu branżach.
Ładowarka znajduje zastosowanie w rolnictwie, przemyśle, na budowach czy też wszelkiego rodzaju magazynach.

Na Naszych szkoleniach w części teoretycznej dowiesz się jakie zastosowanie ma ładowarka teleskopowa oraz, jakie są jej podstawowe funkcje. Z całą pewnością poruszymy ważne kwestie bezpieczeństwa zarówno operatora jak i osób wokół. Dodatkowo niezbędne jest poznanie oznakowania jakie powinien znać operator ładowarek i wiele wiele innych. Reasumując przekażemy Ci całą niezbędną wiedzę jaką powinien mieć operator ładowarki teleskopowej.

Po zakończonym etapie nauki teorii przyjdzie czas na praktykę, gdzie nauczysz się pod okiem doświadczonego instruktora jak obsługiwać tę maszynę.

Kurs na ładowarkę teleskopową jest kompleksową dawką wiedzy i umiejętności, która pozwoli Ci po pozytywnie zaliczonym egzaminie podjąć pracę na stanowisku operatora.

kurs na ładowarkę teleskopową
szkolenie na ładowarkę teleskopową

Kurs na Ładowarkę Teleskopową - uprawnienia, które podniosą Twoje kwalifikacje

Chcesz zdobyć nowe uprawnienia?
Kurs na Ładowarkę Teleskopową pozwoli Ci na otrzymanie dwóch uprawnień jednocześnie.
Naszym zdaniem nie ma sensu przepłacać za dwa osobne szkolenia. 
Kurs na Ładowarkę teleskopową zawsze daje uprawnienia na wózki widłowe i jest to uregulowane przez UDT (Urząd Dozoru Technicznego).

Nie, nie jest to żadna promocja, ani rabat. Dostajesz dwie kwalifikacje bez konieczności zdawania dodatkowych egzaminów.

Jak długo ważne są uprawnienia na Ładowarki Teleskopowe?
Zgodnie z przepisami Urzędu Dozoru Technicznego kwalifikacje te wydawane są na 5 lat. Ich ważność można przedłużyć poprzez swoją praktykę zawodową na tym sprzęcie i wypełnienie odpowiedniego wniosku.

Kwalifikacje UDT poprzez zdawanie egzaminu przed komisją państwową są respektowane w całej Unii Europejskiej, dzięki czemu możesz ubiegać się o pracę na stanowisku operatora również poza granicami Naszego kraju.

Wymagania jakie musisz spełnić, by uzyskać kwalifikacje UDT na ładowarkę teleskopową to jedynie ukończenie 18 roku życia, posiadanie minimum podstawowego wykształcenia i brak przeciwwskazań lekarskich do wykonywanego zawodu.

szkolenie na ładowarkę teleskopową

Kurs na Manitou, czyli jak zostać operatorem Manitou

szkolenie na ładowarkę teleskopową

Czy jest dostępny u nas kurs na Manitou? Oczywiście, ale musicie wiedzieć, że Manitou to zwyczajnie nazwa pojazdu, jakim jest ładowarka teleskopowa, która przyjęła się w środowisku operatorów.

Zapraszamy do uczestnictwa w naszym specjalistycznym kursie na operatora ładowarki teleskopowej. Stawiamy na doskonalenie umiejętności dbając jednocześnie o bezpieczeństwo i efektywność pracy. Nasze szkolenia zostały zaprojektowane z myślą o wszystkich, którzy pragną nauczyć się czegoś nowego lub podnieść swoje kwalifikacje. Dzięki temu mogą stać się pełnoprawnymi operatorami ładowarek teleskopowych z jednoczesnymi kwalifikacjami na wózek widłowy.

Kurs jest zbudowany z dwóch, a tak naprawdę trzech etapów nauki. Pierwszy z nich dotyczy teorii, gdzie dowiesz się więcej o przepisach dozoru technicznego, bezpieczeństwie przy obsłudze, budowie maszyny. Poznasz też procedury, jakie obowiązują operatora przed rozpoczęciem i po zakończeniu pracy z ładowarką teleskopową. Kolejnym krokiem nauki jest utrwalenie zagadnień teoretycznych, dzięki specjalnie przygotowanym testom, które pozwolą Ci sprawdzić swoją wiedzę. Chcemy, aby żadne pytanie egzaminacyjne nie było dla Ciebie zaskoczeniem. Trzecim i ostatnim etapem kursu na Manitou są praktyki na których staramy się jak najbardziej odwzorować realne środowisko Waszej przyszłej pracy i nauczyć obsługi maszyny, tak by wykonywać swoją pracę efektywnie i bezpiecznie.

Jeśli zainteresował Cię kurs na ładowarki teleskopowe – Zapraszamy. 

Zapisy na kursy odbywają się u nas codziennie (nawet w weekendy!), dzięki czemu bez problemu dostosujemy się do Twoich możliwości czasowych.

Uzyskanie kwalifikacji UDT, czyli jak wygląda egzamin po ukończeniu kursu na ładowarki teleskopowe

Kurs na Ładowarkę teleskopową to tylko część procesu, jaką musisz przejść, by uzyskać kwalifikacje UDT.

Podczas kursu zdobyłeś sporą wiedzę, którą musi sprawdzić państwowa komisja urzędu dozoru technicznego (UDT). My jako firma działająca kompleksowo dopełniamy za Ciebie wszelkich formalności. W rezultacie Twoim zadaniem jest tylko przyjść na umówiony termin i zaliczyć egzamin. Tylko albo aż, ale wierzymy, że rzetelnie podszedłeś/aś do kursu na ładowarkę teleskopową i wiedza, którą się dzielimy zostanie przyswojona w jak największym stopniu. Wracając, egzamin teoretyczny odbywa się w formie pisemnej. Dostaniesz 15 losowych pytań z zagadnień omawianych na szkoleniu na których 11 musisz odpowiedzieć poprawnie, by zaliczyć test.
Wówczas zostaniesz dopuszczony do części praktycznej, gdzie będziesz musiał wykonać kilka czynności poleconych przez egzaminatora, które udowodnią, że potrafisz obsługiwać maszynę o której kwalifikacje się starasz.
To wszystko, teraz tylko czekać aż dostaniesz swoje zaświadczenie kwalifikacyjne, powodzenia!

kurs na ładowarkę teleskopową

FAQ - czyli najczęstsze pytania

  • Ukończone 18 lat
  • Ważne badania lekarskie
  • Wykształcenie co najmniej podstawowe

Tak długo, aż zczaisz 😉

Ilość godzin zajęć teoretycznych, jak i praktycznych dostosowujemy indywidualnie do potrzeb Naszych klientów – czas nie może być ograniczeniem jakości szkolenia.

Szkolenie jest zakończone egzaminem państwowym, po którego zaliczeniu otrzymuje się kwalifikacje UDT (Urzędu Dozoru Technicznego)

Nasz instruktor jest wieloletnim praktykiem zawodowym, który do dnia dzisiejszego wykonuje prace operatorskie na różnych budowach, dzięki czemu przekazuje nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również swoje realne doświadczenie. Instruktor posiada również kwalifikacje UDT na wszystkie sprzęty z których odbywa się szkolenie

Aby zapisać się na szkolenie, wystarczy, że do Nas zadzwonisz i wspólnie wybierzemy termin zajęć, który najbardziej Ci odpowiada.

Potrzebujesz jedynie Swojego dowodu osobistego, byś mógł wypełnić kartę zgłoszeń, a wszystkie inne materiały potrzebne do przeprowadzenia szkolenia dostajesz od Nas na miejscu.

Nasze biuro mieści się na rynku w Starym Sączu, dzięki czemu bez problemu znajdziesz miejsce parkingowe dla siebie.

Tak, zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was czynnie pracuje, bądź się uczy, dlatego Nasze szkolenia odbywają się również w weekendy.

Kurs na Ładowarkę Teleskopową już czeka, zapisz się i podnieś swój poziom zawodowy

Kurs na ładowarkę teleskopową jest adresowany dla każdego rodzaju grup społecznych i nie ważne czy ukończyłeś szkołę zawodową czy masz tytuł magistra, jeśli tylko chcesz się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje zawodowe jest on dla Ciebie. Nie czekaj na ostatnią chwilę, jak to mówią „papier nigdy nie zginie”. Zapisz się u Nas kurs na ładowarkę teleskopową czeka na Ciebie - zyskaj dodatkowe uprawnienia. Tak jak informowaliśmy wcześniej, operator ładowarek teleskopowych automatycznie dostaje uprawnienia na wózek widłowy. Dzięki temu obie kwalifikacje dadzą Ci komfort poszerzenia swoich możliwości zawodowych, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Pamiętaj, kwalifikacje UDT są respektowane w całej Unii Europejskiej.

kurs na wózki specjalizowane Nowy Sącz