Kurs na Suwnice

Czym są suwnice?

Podczas kursu na suwnice dowiesz się, że suwnica to bardzo wyspecjalizowana maszyna, pomocna w branży budowlanej jak i przemysłowej. Dzięki konstrukcji suwnic materiał przenoszony jest nie tylko w pionie ale także i poziomie. Suwnica składa  się z mostu, który przesuwa się po torach jezdnych , wciągarki, która przesuwają się po moście suwnicy.

Warto nadmienić, ze podczas Naszego kursu dowiesz się, że suwnice dzielimy na wiele kategorii np. suwnice bramowe. natorowe, mostowe czy też kolumnowe.
Suwnice posiadają również podział na te ogólnego przeznaczenia, jak również specjalnego przeznaczenia.

Suwnice stosuje się najczęściej w halach produkcyjnych, magazynach lub warsztatach.

szkolenie na suwnice Nowy Sącz

Kurs na suwnice - etapy szkolenia

Szkolenie na operatora suwnic zaczyna się od części teoretycznej. Kursanci otrzymują od nas niezbędne materiały potrzebne do nauki do późniejszego zaliczania egzaminu.

Kursanci podczas:

 I etapu szkolenia (części teoretycznej) uczą się  od Naszych instruktorów w sposób przystępny. Zakresem jest wszystko co dotyczy pracy z suwnicami, ich budowy i konstrukcji. Omawiane są też zagadnienia związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Kolejne zagadnienia to te związane z zakresem obowiązków które spoczywają na operatorze suwnic i jego działań. Dzięki temu Nasi kursanci zdobywają wiedzę, która jest niezbędna do dalszego rozwoju zawodowego. Materiały szkoleniowe z  których korzystają Nasi kursanci są omawiane w sposób bardzo zrozumiały i stanowią nieodrębną pomoc w nauce do pozytywnego zaliczenia egzaminu państwowego UDT.

II etapem kursu jest jej część praktyczna. Dzięki Naszym instruktorom nauczysz się jak umiejętnie obsługiwać suwnice. Dowiesz się jak powinien zachować się operator przed przystąpieniem do pracy i co należy do jego obowiązków, po jej zakończeniu aby prawidłowo zabezpieczyć urządzenie.

30-story office tower (2018-2019)

szkolenie na suwnice UDT

Zainteresowany kursem na suwnice? Sprawdź ile zarabia operator suwnicy

kurs na suwnice Nowy Sącz

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad karierą jako operator suwnicy? Praca ta nie tylko zapewnia stabilne zatrudnienie, ale także atrakcyjne wynagrodzenie. Dziś przyjrzymy się średnim zarobkom tego zawodu zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Zarobki w Polsce

W Polsce średnie wynagrodzenie operatora suwnicy wynosi od 4 do 7 tysięcy złotych. Jednak warto zauważyć, że te kwoty mogą się różnić w zależności od regionu oraz doświadczenia zawodowego. Dla osób zainteresowanych podjęciem tej pracy, istnieje wiele możliwości podnoszenia kwalifikacji, w tym poprzez kursy na suwnice, które są coraz bardziej popularne.

Kurs na suwnice

Kurs na suwnice to nie tylko sposób na zdobycie nowych umiejętności, ale również na zwiększenie szans na uzyskanie atrakcyjnej pracy jako operator suwnicy. W trakcie takiego kursu uczestnicy zdobywają niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną, która pozwala obsługiwać suwnice zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Zarobki za granicą

Jeśli rozważasz pracę za granicą jako operator suwnicy, możesz liczyć na jeszcze atrakcyjniejsze zarobki. Kraje takie jak Niemcy, Wielka Brytania czy Norwegia oferują znacznie wyższe płace dla pracowników tego zawodu, często wraz z dodatkowymi benefitami.

Zarówno w Polsce, jak i za granicą, praca jako operator suwnicy może być dobrze płatna i satysfakcjonująca. Kluczem do sukcesu jest jednak nie tylko znalezienie pracy w tej branży, ale wzbogacenie swojego CV, dzięki odbyciu kursu na suwnice i zdobyciu kwalifikacji UDT, które są respektowane w całej Unii Europejskiej.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o kursach na suwnice.

Jak wygląda egzamin na operatora suwnicy?

Szkolenie na suwnice to tylko część procesu, jaką musisz przejść, by uzyskać kwalifikacje UDT.
Zdobyta wiedza teoretyczne i praktyczna musi zostać sprawdzona. Powołuje się do tego komisję państwową, która przeprowadza najpierw egzamin teoretyczny. Egzamin pisemny składa się z 15 losowych pytań, a do Jego zaliczenia należy poprawnie odpowiedzieć na 11 z nich. Praktyczna część egzaminu polega na wykonaniu zadań operatorskich na suwnicy o które poprosi egzaminator. Musi on sprawdzić czy realnie potrafisz obsługiwać maszynę.

 My jako firma zapewniamy całą organizacje egzaminu. Twoim zadaniem jest jedynie przyjść i go zaliczyć, dzięki czemu otrzymasz kwalifikacje UDT.

Industrial Park construction (2019-2020)

kurs na suwnice Nowy Sącz

FAQ - czyli najczęstsze pytania

  • Ukończone 18 lat
  • Ważne badania lekarskie
  • Wykształcenie co najmniej podstawowe

Tak długo, aż zczaisz 😉

Ilość godzin zajęć teoretycznych, jak i praktycznych dostosowujemy indywidualnie do potrzeb Naszych klientów – czas nie może być ograniczeniem jakości szkolenia.

Szkolenie jest zakończone egzaminem państwowym, po którego zaliczeniu otrzymuje się kwalifikacje UDT (Urzędu Dozoru Technicznego)

Nasz instruktor jest wieloletnim praktykiem zawodowym, który do dnia dzisiejszego wykonuje prace operatorskie na różnych budowach, dzięki czemu przekazuje nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również swoje realne doświadczenie. Instruktor posiada również kwalifikacje UDT na wszystkie sprzęty z których odbywa się szkolenie

Aby zapisać się na szkolenie, wystarczy, że do Nas zadzwonisz i wspólnie wybierzemy termin zajęć, który najbardziej Ci odpowiada.

Potrzebujesz jedynie Swojego dowodu osobistego, byś mógł wypełnić kartę zgłoszeń, a wszystkie inne materiały potrzebne do przeprowadzenia szkolenia dostajesz od Nas na miejscu.

Nasze biuro mieści się na rynku w Starym Sączu, dzięki czemu bez problemu znajdziesz miejsce parkingowe dla siebie.

Tak, zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was czynnie pracuje, bądź się uczy, dlatego Nasze szkolenia odbywają się również w weekendy.

Kurs na suwnice - zapisz się i podnieś swój poziom zawodowy

Kurs operatora suwnicy jest adresowany dla każdego rodzaju grup społecznych i nie ważne czy ukończyłeś szkołę zawodową czy masz tytuł magistra, jeśli tylko chcesz się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje zawodowe jest on dla Ciebie. Nie czekaj na ostatnią chwilę, jak to mówią „papier nigdy nie zginie”. Zapisz się u Nas na kurs operatora suwnicy i zyskaj dodatkowe uprawnienia, które dadzą Ci komfort poszerzenia swoich możliwości zawodowych, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Pamiętaj, kwalifikacje UDT są respektowane w całej Unii Europejskiej.

szkolenie na suwnice UDT